Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026148/0001

Russische Ikone Gottesmutter "Freude aller Leidenden", 19. Jahrhundert

Öl/Tempera über Goldgrund auf Holz, ca. 26,5 x 22 cm, Farb-Fehlstellen

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

11.10.2022 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 11.10.2022 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online