Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026305/0011

Porzellanbild "Fischer", Delft, 20. Jahrhundert

Keramikplatte, blau bemalte Szene, bezeichnet: n.(ach) Josef Israels 1756., rückseitig bezeichnet: Delft, ca. 50 x 32 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

11.10.2022 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 11.10.2022 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online