Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-471963/0001

3 verschiedene Saucenlöffel

Silber 800, tlw. vergoldet, deutsche Amtspunze ab 1888, 218 gøS218

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

11.10.2022 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

3 verschiedene Saucenlöffel

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 11.10.2022 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online