Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026776/0003

Dupont

Feuerzeug, Metall vergoldet, Seriennr. 258CHF, ca. 35 x 58 x 14 mm, um 1973, Etui, Begleitpapiere, deutliche Gebrauchsspuren, Gas entleert

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

11.10.2022 - 15:07

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Dupont

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 11.10.2022 - 15:07
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online