Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-012258/0059

Brillant Ring

Weiß/Roségold 750, Brillanten zus. ca. 0,40 ct, beweglich gefasst, RW 53, 12,2 g g12 WARE AUS PRIVATBESITZ

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

10.10.2022 - 11:04

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Brillant Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 10.10.2022 - 11:04
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 4.10. - 10.10.2022