Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Gottfried Helnwein *

(Wien 1948 geb.) Boulevard of Broken Dreams (James Dean), handsigniert: Gottf Helnwein, Lithographie in Farbe auf Velin, nummeriert: 872/999, Darstellungsgröße ca. 62,5 x 49 cm, Passepartout (SLS) Ruf 1.500

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.11.2022 - 12:02

Dosažená cena: **
EUR 3.328,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Gottfried Helnwein *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 08.11.2022 - 12:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 08.11.2022