Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 11

Arnulf Rainer *

(Baden bei Wien 1929 geb.) Schild, handsigniert: Rainer, nummeriert: 10/40, Kaltnadelradierung auf Velin von Arches, Blattgröße ca. 57 x 38 cm, gleichmäßig gebräunt (SLS) Ruf 1.500

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.11.2022 - 12:05

Dosažená cena: **
EUR 1.920,-
Odhadní cena:
EUR 1.700,- do EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Arnulf Rainer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 08.11.2022 - 12:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 08.11.2022