Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 12 -

Arnulf Rainer *

(Baden bei Wien 1929 geb.) Das Blau der Nacht, 1997, handsigniert: A Rainer, nummeriert: 23/35, Kaltnadelradierung in Dunkelblau auf festem Velin, Druckplattengröße ca. 29,8 x 41,5 cm, Blattgröße ca. 50 x 64,8 cm (SLS) Ruf 2.400

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.11.2022 - 12:08

Dosažená cena: **
EUR 3.345,-
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Arnulf Rainer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 08.11.2022 - 12:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 08.11.2022

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)