Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 47 -

Max Weiler *

(Hall, Tirol 1910-2001 Wien) Naturstück, handsigniert: Weiler, datiert: (19)89, nummeriert: 302/800, Lithographie in Farbe auf Velin von BFK Rives, ca. 50 x 65 cm, Online WVZ Weiler 3641 (SLS) Ruf 1.200

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.11.2022 - 12:23

Dosažená cena: **
EUR 3.066,-
Odhadní cena:
EUR 2.200,- do EUR 2.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Max Weiler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 08.11.2022 - 12:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 08.11.2022