Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 112 -

Gunter Damisch *

(Steyr/OÖ 1958-2016 Wien) Auge Welt, rückseitig signiert: G. Damisch, datiert: (19)90/91, betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 30,5 x 30,5 cm (SLS) Ruf 1.600

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.11.2022 - 12:55

Dosažená cena: **
EUR 4.460,-
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Gunter Damisch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 08.11.2022 - 12:55
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 08.11.2022