Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 123 -

Franz Grabmayr *

(Pfaffenberg bei Obervellach 1927-2015 Wien) Tanzblatt, rückseitig signiert: Grabmayr, Aquarell-Mischtechnik auf festem Papier, Blattgröße ca. 100 x 70 cm (SLS) Ruf 4.000

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.11.2022 - 13:00

Dosažená cena: **
EUR 7.666,-
Odhadní cena:
EUR 4.500,- do EUR 7.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

Franz Grabmayr *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 08.11.2022 - 13:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 08.11.2022

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)