Lukas Johannes Aigner *
(Linz 1974 geb.) Wild Flowers, signiert: L. J. Aigner, datiert: 2019, Pigment-Mischtechnik auf Leinwand, ca. 160 x 120 cm (SLS) Ruf 4.500
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
08.11.2022 - 13:05
- Dosažená cena: **
EUR 6.400,-
EUR 6.000,- do EUR 8.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-
Lukas Johannes Aigner *
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 08.11.2022 - 13:05 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 08.11.2022 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 3.500,-