Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 155 -

Oswald Oberhuber *

(Meran 1931-2020 Wien) Ohne Titel, signiert: Oberhuber, datiert: 1997, zusätzlich rückseitig signiert und datiert: Oberhuber 1997, Acryl-Mischtechnik mit Collage auf Leinwand, ca. 60 x 50 cm, Schattenfugenrahmen (SLS) Ruf 1.800

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.11.2022 - 13:16

Dosažená cena: **
EUR 4.460,-
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Oswald Oberhuber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 08.11.2022 - 13:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 08.11.2022

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)