Siegfried Stoitzner *
(Wien 1892-1976 Krems) Dürnstein an der Donau in der Wachau, signiert: Siegfried Stoitzner, datiert: 1925, Aquarell-Mischtechnik auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 25,3 x 32,3 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 2.800
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
08.11.2022 - 13:40
- Dosažená cena: **
EUR 4.181,-
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-
Siegfried Stoitzner *
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 08.11.2022 - 13:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 08.11.2022 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Kommode, 19. Jhdt.,
- Sasaniden, Xusro II.
- Brillant Anhänger
Ukázat výsledky aukce
- Gustav Janus
- Revolver, Ruger, Mod.: New Model Blackhawk, Kal.: .357 Magnum,
- Gigandet Chronograph
- Altschliffbrillant Solitär Ring ca. 1 ct I-J/p1-p2