Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 281

Heinrich Wilhelm Schweickhart

(Brandenburg 1746-1797 London) Gebirgige Landschaft mit Pferdefuhrwerk, signiert am Zaun links: H W Schweickhart, Öl auf Holz, ca. 28,5 x 35 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.000

Provenienz: Privatsammlung, Oberösterreich

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.11.2022 - 14:18

Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Heinrich Wilhelm Schweickhart

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 08.11.2022 - 14:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 08.11.2022