Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 82

Brosche,

Rudolf Weiss, Kaufbeuren-Neugablonz um 1965/70, Tombak, vergoldet, bunte geschliffene Swarovski Kristallglassteine, Glasblätter, 5,8 x 5,2 cm, signiert WEISS und MADE IN GERMANY WEST

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

12.10.2022 - 15:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brosche,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Kabelky a doplňky
Datum: 12.10.2022 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.10. - 12.10. 2022