Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 175

Paar Ohrclips,

Pricharé, Kaufbeuren-Neugablonz um 1965, Tombak, vergoldet, pink und graue geschliffene Swarovski Kristallglassteine, Imitationsperlen, Dm. 2,8 cm, signiert PCH

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

12.10.2022 - 15:29

Vyvolávací cena:

Paar Ohrclips,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Handtaschen & Accessoires
Datum: 12.10.2022 - 15:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.10. - 12.10. 2022