Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039809/0003

Walter Thamm

(Berlin 1885-1938 Leipzig) Heiligenblut mit Großglockner, signiert unten links: W. Thamm, Öl auf Leinwand, Leinwand wellig, ca. 71 x 101 cm, versilberter Holzrahmen

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

13.10.2022 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Walter Thamm

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 13.10.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online