Siegfried Anzinger *
(Weyer/Enns 1953 geb.) Madonna mit Kind, signiert unten rechts: Anzinger, datiert unten links:(19)95, Graphit auf Papier, Bildausschnitt ca. 40,5 x 29,5 cm, Passepartout, gerahmt, stockfleckig
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
13.10.2022 - 15:16
- Vyvolávací cena:
Siegfried Anzinger *
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 13.10.2022 - 15:16 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-