Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6

Heinrich Dunst, O.T. , 2022

Acryl bzw. Leinwand auf Dipont, 4-teilige Arbeit, jeweils 28 x 20 cm, rückseitig signiert und datiert: Dunst 1/2022 bis 4/2022

13.10.2022 - 17:03

Dosažená cena: **
EUR 5.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 5.200,-

Heinrich Dunst, O.T. , 2022

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charitativní online aukce umění Nadace TU WIEN FOUNDATION
Datum: 13.10.2022 - 17:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online