Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 28

Helmut Swoboda (geb. Amstetten 1958), O.T., 2021

Eitempera/Wachsemulsion auf Mollino, 90 x 95 cm, rückseitig signiert, datiert und betitelt: Swoboda 2021, Sommer 2021 "STUDIE"

13.10.2022 - 17:14

Vyvolávací cena:
EUR 4.800,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity-Online-Kunstauktion TU WIEN FOUNDATION
Datum: 13.10.2022 - 17:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online