Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078926/0001

Alexander von Bensa Umkreis/circle

(1820-1902) Paforcejagd, Öl auf Holz, 34 x 53 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.10.2022 - 10:17

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 18.10.2022 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online