Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077225/0003

Theodor Kuchel

(Altona 1819-1885) Blick auf den Achensee von Achenkirchen aus, signiert, datiert Th. Kuchel 1882, Öl auf Leinwand, 43 x 65 cm, gerahmt, (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.10.2022 - 10:27

Dosažená cena: **
EUR 950,-
Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Theodor Kuchel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 18.10.2022 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online