Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077403/0002

Carolus Pallya

(Budapest 1875-1930 Ujpest) Pferdewagen am Markt, signiert Carolus Pallya, Öl auf Holz, 12 x 16 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

18.10.2022 - 10:39

Vyvolávací cena:

Carolus Pallya

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 18.10.2022 - 10:39
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online