Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077668/0002

M. Hermann um 1900

Rosen, Mimosen und Lilien in einer Vase, signiert und datiert M. Hermann 1904, Öl auf Leinwand, 100 x 72 cm, Abblätterungen, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

18.10.2022 - 10:42

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

M. Hermann um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 18.10.2022 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online