Čís. položky 138-075245/0001

Rudolf Weber

Rudolf Weber - Obrazy

(Wien 1872-1949 Krems/Stein) Dorfmotiv mit freistehendem Turm, signiert Rudolf Weber, Aquarell auf Papier, 28 x 39 cm, Passep., gerahmt, verblasst, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.10.2022 - 10:58

Vyvolávací cena:

Rudolf Weber

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.10.2022 - 10:58
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online