Čís. položky 138-078616/0003

Aquarellist, Ende 19. Jahrhundert

Aquarellist, Ende 19. Jahrhundert - Obrazy

Josepha, queen consort of Josef King of Hanover (?), Aquarell auf Papier, 25 x 19 cm, Passep., gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.10.2022 - 10:59

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.10.2022 - 10:59
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online