Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078928/0001

Erwin Eichinger

(Wien 1892-1950) Der Alchimist, signiert E. Eichinger, Öl auf Holz, 26,5 x 31,5 cm, gerahmt (GG)

Provenienz: Sotheby's London; Willy De Jonge fine paintings, Antwerpen 1978; dort vom Großvater des jetzigen Eigentümers erworben; Privatsammlung Belgien.

Expert: Gautier Gendebien Gautier Gendebien
+39-334-777 1603

Gautier.Gendebien@dorotheum.it

18.10.2022 - 10:50

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Erwin Eichinger

+39-334-777 1603

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 18.10.2022 - 10:50
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online