Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015238/0015

Ernst Fuchs*

Wien 1930-2015 "Blumen", Giclee-Druck in Farbe auf Leinwand, ca. 51 x 41 cm, handsigniert, numerierten XI/IC, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

19.10.2022 - 15:18

Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 19.10.2022 - 15:18
Místo konání aukce: St. Pölten