Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015280/0005

Maler 20. Jahrhundert

"Bergdorf im Winter", Öl auf Leinwand, ca. 59 x 45 cm, gerahmt, Leinwand wellig, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

19.10.2022 - 15:18

Vyvolávací cena:

Maler 20. Jahrhundert

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 19.10.2022 - 15:18
Místo konání aukce: St. Pölten