Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015322/0002

Carl Siegfried Stoitzner

Wien 1866-1943 Furth bei Gött- weig "Stift Göttweig", Öl auf Papier, ca. 23 x 29 cm, signiert, C. Stoitzner, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

19.10.2022 - 15:22

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Carl Siegfried Stoitzner

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 19.10.2022 - 15:22
Místo konání aukce: St. Pölten