Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-115473/0001

Wiener Silber Schale,

Silber, rund, reliefierter Akanthusblattdekor, Gewicht 255 g, Dm. 19,5 cm, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872 - 1922, Gebrauchsspuren, (Sc)

18.10.2022 - 15:04

Vyvolávací cena:

Wiener Silber Schale,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 18.10.2022 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online