Čís. položky 139-115473/0001

Wiener Silber Schale,

Wiener Silber Schale, - Stříbro

Silber, rund, reliefierter Akanthusblattdekor, Gewicht 255 g, Dm. 19,5 cm, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872 - 1922, Gebrauchsspuren, (Sc)

18.10.2022 - 15:04

Vyvolávací cena:

Wiener Silber Schale,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Stříbro
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.10.2022 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online