Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026054/0021

Arthur Brusenbauch *

(Pressburg 1881-1957 Abtsdorf am Attersee) Alpenlandschaft, signiert (ligiert): A Brusenbauch, Aquarell, Passepartout-Ausschnitt ca. 38 x 47,7 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.10.2022 - 15:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Arthur Brusenbauch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.10.2022 - 15:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online