Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026200/0017

Helmut Hebrank *

(Steyr 1952 geb., tätig in Linz) Maskerade, signiert: Hebrank, Mischtechnik aus Aquarell und Tusche auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 38 x 58 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.10.2022 - 15:02

Vyvolávací cena:

Helmut Hebrank *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.10.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online