Čís. položky 194-026227/0037

Karel Dohnalek

Karel Dohnalek - Obrazy

(Skuhrov 1879-1945 Brünn) Dame in mährischer Tracht, signiert: K. Dohnalek., Öl auf Holz, ca. 40 x 29 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.10.2022 - 15:03

Vyvolávací cena:

Karel Dohnalek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.10.2022 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online