Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026775/0007

Louise Bergerot-Roblastre

(tätig Anfang 20. Jahrhundert) Ein Sommerblumenstrauß, signiert: Louise Bergerot, Öl auf Leinwand, ca. 46 x 38 cm, Leinwand-Fehlstelle Mitte rechts, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.10.2022 - 15:22

Vyvolávací cena:

Louise Bergerot-Roblastre

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.10.2022 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online