Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040454/0001

Chopard Happy Diamonds Herzanhänger

Weißgold 750, beweglich montierte Brillanten zus. 0,28 ct, Serien- und Modellnummer:2169100/79/3907, 13,6 g, Zertifikat liegt bei, TragespurenøG13

Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

20.10.2022 - 15:07

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 20.10.2022 - 15:07
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online