Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039840/0003

Erich Schobesberger *

(Golling bei Salzburg 1959 geb.) Ohne Titel, (nachträglich) signiert und datiert rückseitig: (19)90/2021, Öl auf Pressplatte, ca. 95 x 90 cm, ungerahmt, Ränder etwas verschmutzt und kleine Farbfehlstellen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

20.10.2022 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Erich Schobesberger *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.10.2022 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online