Čís. položky 2022

Militärverdienstkreuz,

Militärverdienstkreuz, - Řády a vyznamenání

2. Kl. mit KD, AR - emailliert, tlw. vergoldet, punziert (Wiener Windhundkopfpunze 1872 - 1922) und Herstellermarke JS = Johann Souval, Rand mit Bezeichnung "R. Marschall", am orig. Bandabschnitt, im orig. Etui mit goldgeprägtem Klassenaufdruck, feine Anfertigungsqualität und Erhaltung, I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

18.11.2022 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 4.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Militärverdienstkreuz,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Řády a vyznamenání
Typ aukce: Sálová aukce s Live bidding
Datum: 18.11.2022 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.11. - 17.11.2022

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.