Čís. položky 191-024202/0005

Hans Wolf

Hans Wolf - Obrazy štýrských umělců

(Graz 1921 - 1972, Studium in Graz und Wien unter R. Szyszkowitz u. A. B. Gütersloh, Mitbegründer des Werkbundes) Stiftskirche St. Lambrecht/ Murau, monogrammiert, datiert H. W. 59, Aquarell auf Papier, Blattgröße 44 x 62,5 cm, ungerahmt, Blatt eingerissen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

07.11.2022 - 15:14

Vyvolávací cena:

Hans Wolf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Obrazy štýrských umělců
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.11.2022 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online