Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079832/0001

Hubert Sattler

(Wien 1817-1904) Dachstein, monogrammiert H. S.,Öl auf Holz, 13,5 x 19,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

15.11.2022 - 10:41

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hubert Sattler

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 15.11.2022 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online