Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034456/0087

Entenpaar, Fa. Herend, Ungarn 1976

Porzellan, bunt und gold staffiert, blaue Marke zum 150-jährigen Jubiläum, Höhe 7 cm, Gebrauchsspuren

richard.krautgartner@dorotheum.at

24.05.2017 - 15:08

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 24.05.2017 - 15:08
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.05. - 24.05.2017