Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034555/0001

Büste um 1930

Madonna mit Jesusknaben, Holz geschnitzt, polychrom gefasst, auf rechteckigem Sockel montiert, rückseitig monogrammiert (ligiert): CD?, datiert: (19)34, Höhe ca. 37 cm, beschädigt, Fassungsfehlstellen Ruf 260

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

24.05.2017 - 15:12

Vyvolávací cena:

Büste um 1930

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.05.2017 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.05. - 24.05.2017