Čís. položky 471

Salomé (Wolfgang Ludwig Cihlarz) *

Salomé (Wolfgang Ludwig Cihlarz) * - Současné umění II

(born in Karlsruhe in 1954)
Farbrausch II, 1989, titled twice, signed, dated Salomé 89, gouache, pencil on paper, 100 x 70 cm, framed

Provenance:
Private collection, Germany

Expert: Dr. Petra Maria Schäpers Dr. Petra Maria Schäpers

petra.schaepers@dorotheum.de

01.12.2022 - 19:08

Dosažená cena: **
EUR 7.040,-
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-

(born in Karlsruhe in 1954)

Provenance:
Private collection, Germany

petra.schaepers@dorotheum.de

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Současné umění II
Typ aukce: Online aukce
Datum: 01.12.2022 - 19:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.11. - 01.12.2022