Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040416/0002

Diamantring

Platin 950, Ringkopf seitlich mit floral verzierten Goldeinlagen, Altschliffbrillanten zus. ca. 1,15 ct, RW 56, 3,4 g, Ringweitenänderung mit Gold-LötstellenøG3

Expert: Schätzmeister Karl-Heinz Kloiber Schätzmeister Karl-Heinz Kloiber
+43-662-871671-45

heinz.kloiber@dorotheum.at

17.11.2022 - 11:10

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Diamantring

+43-662-871671-45

heinz.kloiber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 17.11.2022 - 11:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online