Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034617/0035

Paar englische Sessel, Mitte 19. Jahrhundert

Paar englische Sessel, Mitte 19. Jahrhundert - Klenoty, umění a starožitnosti

massive Mahagoniholzgestelle, teilweise furniert, im Relief beschnitzt, Höhe je ca. 83 cm, ergänzter tapezierter Sitz, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

24.05.2017 - 16:23

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.05.2017 - 16:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.05. - 24.05.2017