Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035238/0001

Franz Lettner *

(Salzburg 1909-1998 Innsbruck) Berg- und Seelandschaft, signiert und datiert unten rechts: Lettner (19)85, Mischtechnik auf dünnem Karton, ca. 11,5 x 26,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

24.05.2017 - 16:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Lettner *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.05.2017 - 16:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.05. - 24.05.2017