Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078543/0019

Leopold Munsch

(Wien 1826-1888 Preßburg) Buchenwald bei Baden, monogrammiert LM, bezeichnet und datiert Baden 3. Mai 1874, Bleistift auf Papier, 46 x 29 cm, Passep., ohne Rahmen (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.12.2022 - 15:11

Cena:
EUR 280,-

Leopold Munsch

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 22.12.2022 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum