Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073598/0008

Künstler des 19. Jahrhunderts

Blick auf die Isola Bella am Lago Maggiore, Öl auf Karton, 43 x 61 cm, am rechten Rand kleine Farbabblätterung, Kratzer, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.12.2022 - 15:06

Cena:
EUR 1.240,-

Künstler des 19. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 22.12.2022 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum