Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077328/0012

Anton Filkuka *

(Wien 1888-1957) Morgenstimmung im Böhmerwald (Dreisesselberg), signiert A. Filkuka, Öl auf Leinwand, 90 x 75 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Johanna Plank MA Johanna Plank MA
+43-1-515 60-501

johanna.petrovitsch@dorotheum.at

22.12.2022 - 15:08

Cena:
EUR 2.760,-

Anton Filkuka *

+43-1-515 60-501

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 22.12.2022 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum